Ogłoszenie

Zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych wszelkie prawa do fotografii są własnością jej autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie jest zabronione.


#1 2008-06-14 20:20:26

beyon65

Administrator

Skąd: Golub-Dobrzyń
Zarejestrowany: 2007-11-10
Posty: 366
Punktów :   
Aparat: Canon EOS 300D
Obiektywy: Sigma 70-300 , KIT 18-55
Akcesoria: 2 x statyw , 2 x plecak
Akcesoria2: filt UV , torba
Wiek: 18
WWW

V zlot grupy GDP - PLANOWANY

Termin Sierpniowy lub Wrześniowy (na 80 % Wrzesień) - piątek - sobota - niedziela . Miejsce Rekowo ( mała baza na trasie Chojnice - Bytów ) . Do Bytowa od miejsca zakwaterowania ok 9 km . Odpłatność wstępnie 48 zł ( ale może nie zapłacimy nic jeżeli uda mi się dogadac z ........) .Dojazd od strony Chojnic ( W Toruniu autobus ok 12,00 w Kierunku na Słupsk ) . Na miejscu mamy spanie w mało komfortowych Campingach , kuchnia , dostęp do sanitariatów . Nie wliczam w cenę posiłkow , to w własnym zakresie . Mozemy coś sklecic na bazie . Będę miał samochód do przemieszczania się ( jezeli ktoś z forumowiczów ma niech też weżmie to uda nam się całkiem duzo zwiedzić większa mobilność ) .. Co ciekawego na miejscu .  Piękna bagienna trasa po jeziorach lobeliowych , Góra Siemierzycka z Wieżą Widokową  , Zamek w Bytowie , stary wiadukt kolejowy , Jeżeli bedą samochody mozemy skoczyc do Kołczygłów Kościół szachulcowy ( z mojej fotografii) Palac w Raduszu i Barnowie , dalej szkoła w Warcinie z pałacem Bismarcka i Wozownia . Wszystkie obiekty do fotografowania ( problemem jest paliwo i srodki transportu jeżeli byłoby nas więcej niz 5 osób ) sam termin dokładny zostawiam w kwesti Admina ze względu ze miedzy soba macie blizej . Ja wszystko załatwię tu na miejscu . Jezeli masz jakieś pytania to pisz na meila puszczyk6@o2.pl . To tyle z mojej strony .
Notka Admina:Wszystkie zainteresowane osoby proszę o wstępny wpis w tym temacie.


GDP wielu ludzi , jedna pasja......
Zezwalam odwiedzającym na nieodpłatny użytek zdjęć do celów niekomercyjnych.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wielka-plyta.pl busy Belgia materace janpol noclegi Wałcz